Proč vybrat DIGITAL ACTION s.r.o.

Váš výběr partnera pro vývoj webové prezentace je jedním z nejvýznamnějších marketingových rozhodnutí, jaké kdy budete dělat. My víme, že jsme jedni z tisíce a že většina konkurentů bude říkat stejné věci. Takže se pojďme podívat na několik specifik, které považujeme za konkurenční výhody.
Odbornost a personální zajištění:

Firma Digital Action s.r.o. se již od roku 1996 specializuje na služby sítě Internet. Díky tomu máme k dispozici nadstandardní technické vybavení i odborný personál, kompletně pokrývající širokou problematiku Internetu. Naši kreativní grafici, programátoři, síťoví specialisté i správci serverů vědí, že klíčem k jejich řemeslu je řešení problémů a plnění specifikací včas a v rámci rozpočtu. Vše co souvisí s návrhem, výrobou a provozem vaší prezentace vytváří a kontrolují kmenoví zaměstnanci firmy. Metodika návrhu, vývoje a vzdělávání je v naší firmě řízena a neustále zdokonalována od roku 2004 dle standardů ISO 9001:2001.

Vlastní vývoj:

Naše firma vyvinula a neustále zdokonaluje vlastní redakční systém s názvem webOffice®, který vám umožní upravovat obsah vaší web prezentace, bez nutnosti kontaktovat nás či jiného odborníka a bez nutnosti umět programovat HTML kód. Redakčních systémů existuje samozřejmě celá řada. Výhodami našeho vlastního řešení jsou však naprostá kontrola nad kvalitou kódu, naprostá nezávislost na licenčních podmínkách „cizího“ řešení, možnost kdykoli do kódu zasáhnout, aplikovat inovativní řešení, dále je rozvíjet a přizpůsobovat požadavkům zákazníků, internetových prohlížečů či vyhledávacích strojů. Díky tomu jsme schopni provádět sofistikované úpravy požadované konkrétním zákazníkem a vytvořit tak web prezentaci, přesně splňující vaše představy a požadavky. Důležitá je i existence české tištěné dokumentace systému webOffice®.

Důvěryhodnost:

Za prvé a především nám můžete věřit, že vytvoříme vaši web prezentaci nebo vyrobíme program tak, aby splňoval vaše požadavky. Pokud si budeme myslet, že chcete nemožné, navrhneme vám jiné řešení nebo odejdeme.
Za druhé se může stát, že přijdeme do styku s (pro vaši firmu) citlivými údaji nebo že budete chtít s takovými údaji pracovat na vašem webu. Můžete si být jisti, že navrhneme a zajistíme bezpečný způsob práce s takovými daty.

Bezpečnost:

Naše řešení by nemohla dojít daleko bez důkladné bezpečnostní politiky. Na hardwarové úrovni používáme firewally, RSA klíče, apod. Na softwarové pak především zabezpečenou komunikaci a certifikáty. Velkou pozornost věnujeme odolnosti našich aplikací proti neoprávněným použitím, například metodami SQL injection, cross-site scripting, apod.

Technické zázemí:

Naše firma provozuje vlastní servery (WEB,DNS,MAIL,SQL,BACKUP) umístěné v datových centrech v Praze s vysokou kapacitou propojení (1 Gbit/s) do centra českých sítí NIX a do zahraničí. Díky tomuto technickému zázemí jsme schopni pokrýt všechny služby souvisejících s Vaší webovou prezentací. Od registrace domény, výroby webu, zajištění DNS až po bezpečný WebHosting s geografickým zálohováním vašich dat. Toto spolu s personálním zajištěním je naše velká konkurenční výhoda, která nám umožňuje být komplexním dodavatelem všech služeb souvisejících s vaším webem. Pro vás to znamená, že máte jednoho dodavatele a nemusíte řešit komplikované kompetenční spory při snaze odstranit mnohdy i banální problém.

Služby zákazníkům:

Naše práce není u konce v okamžiku, kdy jsme stiskli tlačítko „Nahrát“ a provedli kontrolu funkcí nového webu. Budeme i nadále sledovat stránky zda „žijí“ a kontrolovat provoz v reálném prostředí internetu, které není možno simulovat v laboratoři. Pokud jste si nás najali na provádění pravidelné analýzy, budeme sledovat PPC kampaně i výkon optimalizátoru SEO. Budete-li potřebovat, vyrobíme vám další profesionální reklamní bannery, virtuální prohlídky, CD-ROM či DVD s offline verzí vaší prezentace nebo nafotíme kolekci výrobků. A pokud budete zápasit s něčím co jsme vyvinuli, například se systémem webOffice® pro správu obsahu vaší prezentace, budeme připraveni vám pomoci.

Kvalita:

Prohlédněte se naše reference, které představují část naší produkce. Uvidíte příklady práce grafiků, návrhářů animací, úroveň profesionality a kvality našich webů, které lze dosáhnout pouze se specializovaným týmem pracovníků. Bezchybné zobrazení ve všech běžných typech internetových prohlížečů, bezchybná datově řízená aplikační logika, striktně validní programový kód dle standardu W3C, profesionální SEO optimalizace a kvalitně navržená navigace jsou pilíře dobrého fungování webu v dalších letech.

Certifikace:

Důraz na kvalitu poskytovaných služeb i kvalitu vnitřních procesů naší společnosti jsme v roce 2004 završili zavedením systému managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001, certifikovaným společností „Bureau Veritas Certification Czech Republic“.


Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód