Dotazy a odpovědi

Potřebuji stránky ve více jazykových verzích. Je to možné?

Redakční systém webOffice® pracuje s jazykovými verzemi, takže je možné stránky vytvořit a spravovat v jakýchkoli jazycích. Samozřejmostí je i podpora jazyků používající jiné znakové sady, jako je např. azbuka.

 

Kolik stojí měsíční provoz a údržba www stránek

Redakční systém webOffice® a tedy i stránky, které jsou na něm postavené nejsou licencovány žádným měsíčním poplatkem. Po jejich vytvoření dostáváte časově neomezenou licenci k využívání webOffice®. K provozu stránek potřebujete tedy pouze standardní webhosting (prostor pro umístění stránek). Novým zákazníkům běžně nabízíme 12 měsíců webhostingu pro jejich nové stránky zdarma.

 

Jakým způsobem dostanu své stránky na přední pozice v internetových vyhledávačích?

Existuje několik cest jak dostat své stránky na přední pozice vyhledávačů. Základním předpokladem je samozřejmně zvolit vhodný název (doménu) na které stránky umístíte. Samotná doména, ale úspěch nezaručí. Kód stránek musí být naprogramovaný tak, aby vyhledávačům poskytoval informace které hledá ve správné formě. V neposlední řadě je potřeba stránky aktualizovat a pracovat s nimi tak, aby se na výhodných pozicích stránky dlouhodobě udržely. Více o této problematice se dozvíte na stránkách věnujících se optimalizacím pro vyhledávače, (tzv. SEO).

V případě, že potřebujete podpořit návštěvnost Vašeho webu nebo třeba i konkrétní stránky na něm, je možné využít placených reklamních kampaní. Více o nich se dozvíte na stránkách věnovaných internetovému marketingu (SEM)

 

Potřebuji své stránky kdykoli aktualizovat. Je to možné?

Stránky si snadno aktualizujete sami bez nutnosti umět programovat v HTML, kódovat PHP či spravovat relační databázi.  Více informací o redakčním systému webOffice® naleznete zde.

 

Je možné redakční systém rozšířit o další funkce později po dokončení?

Ano, redakční systém webOffice® je tvořen pomocí samostatných modulů, které řeší jednotlivé funkce Vašich stránek. Rozhodnete-li se kdykoli v budoucnu rozšířit Vaše stránky o funkce které doposud neumí, stačí nainstalovat příslušný modul. Těchto modulů v současnosti webOffice® obsahuje více než 50, kterými snadno zajistí veškeré běžné funkce webu. V případě, že jsou Vaše požadavky natolik atypické, že k jejich vyřešení nelze žádný ze standardních modulů využít, je možné doprogramovat nový modul s funkcemi na míru přesně podle Vašich požadavků.

 

Nemám zkušenosti s přípravou informací pro web. Můžete je připravit za mě?

S přípravou materiálů na Váš web Vám samozřejmně můžeme pomoci nicméně úplně bez Vaší spolupráce se neobejdeme. Je potřeba mít na paměti, že vy sami nejlépe znáte svou firmu a některé dokumenty, texty a fotografie bez Vás nezískáme. Jsme Vám však schopni pomoci s přípravou struktury webu, zpracováním a úpravou materiálů, které od Vás dostaneme. Texty, které od Vás dostaneme, jsme schopni stylisticky upravit, rozšířit a doplnit je o nezbytné fráze, které zlepší jejich čitelnost jak pro skutečné návštěvníky stránek, tak i pro internetové vyhledávače. Více o této službě. Této službě říkáme copywriting a více o ní se dočtete zde.

 

Potřebuji na web exportovat data z firemního informačního systému. Je to možné?

Potřebujete-li do Vašich stránek pravidelně nahrávat informace o Vašich produktech, jejich cenách apod. je možné použít tzv. interface pro přenos dat mezi redakčním systémem webOffice® a Vaším firemním informačním systémem, ve kterém tyto informace evidujete. K dispozici je několik interfaců pro nejrozšířenější používané informační systémy. Ve spolupráci s dodavatelem Vašeho informačního systému je možné upravit tento interface na míru dle Vašich potřeb a do stránek automaticky nahrávat data téměř z jakýchkoli zdrojů.

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód
 
Rychlá navigace O nás Dotazy a odpovědi