Okamžitá dostupnost odkudkoli

Protože je redakční systém webOffice® naprogramován jako internetová aplikace, můžete ho jednoduše použít všude, kde je k dispozici připojení k internetu. U vás doma, v kanceláři, internetové kavárně, na WiFi HotSpotu u čerpací stanice či v hotelu na dovolené.
Redakční systém webOffice® je webovou aplikací a je spuštěn na serveru, na kterém je uložena i celá vaše web prezentace. Tento server je umístěn v hostingovém centru s vysokou konektivitou do internetu a se zabezpečeným záložním napájením a chlazením.

Pro práci se systémem webOffice® proto nepotřebujete instalovat na svůj počítač žádný nový software!

Redakční systém je ovládán pomocí bežného internetového prohlížeče, který je dnes k dispozici prakticky v každém počítači. Díky této vlastnosti je webOffice® dostupný kdekoli na světě, kde najdete počítač připojený k internetu.

A protože je systém webOffice® ovládán pomocí internetového prohlížeče, je prakticky nezávislý na operačním systému vašeho počítače. Můžete používat libovolný z existujících operačních systému Windows, Mac OS či Linux.

Důležitý je i fakt, že redakční systém webOffice® lze používat současně na neomezeném počtu počítačů, protože není zatížen žádnými licenčními poplatky.

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód