Redakční systém webOffice

Redakční systém webOffice® Vám umožní jednoduše a rychle spravovat podobu Vašeho webu. To vše bez potřeby umět programovat v HTML, kódovat PHP či spravovat relační databázi. Nejste tak, jako v minulosti, odkázáni na "odborníka", který jako jedinný je schopen změnit údaje na vašem webu.
Má-li web sloužit jako marketingový a komunikační nástroj, musíte mít možnost s ním sami pracovat. Jednoduše, účinně, bez omezení. Právě proto už nemá smysl pořizovat novou web prezentaci bez redakčního systému.

Mezi základní vlastnosti systému webOffice® patří zejména:
  • Dostupnost z libovolného místa v internetu.
  • Podpora vícejazyčných prezentací včetně jazyků s více-bytovým kódováním UTF 8 (např. ruština nebo čínština).
  • Striktní validita kódu dle normy W3C zaručující i v budoucnu provozovatelnost v nejčastěji používaných prohlížečích (MSIE, Mozilla, Opera).
  • Platformová nezávislost - lze ho proto provozovat na serverech s operačními systémy Linux i Microsoft Windows.
  • Kvalitní WYSIWIG editor, který neumožní uživateli narušit grafickou podobu veřejné části prezentace.
  • Intuitivní a jednoduché ovládání.
  • Vysoká bezpečnost a hierarchie uživatelských práv.
  • Automatická správa souborů (texty, video, audio, flash).
  • Oddělení správy obsahu od designu stránek.

Snadné intuitivní ovládání

Ovládání redakčního systému webOffice® je opravdu velmi snadné. Umíte-li pracovat s internetovým prohlížečem a programem typu Microsoft Word, pak umíte pracovat i se systémem webOffice®.

 

Okamžitá dostupnost odkudkoli

Protože je redakční systém webOffice® naprogramován jako internetová aplikace, můžete ho jednoduše použít všude, kde je k dispozici připojení k internetu. U vás doma, v kanceláři, internetové kavárně, na WiFi HotSpotu u čerpací stanice či v hotelu na dovolené.

 

Množství speciálních modulů

WebOffice® je modulární systém. To znamená, že jeho součástí jsou moduly, specializované vždy na správu konkrétního typu informací. V současné verzi systému je k dispozici rozsáhlá řada modulů, díky kterým jsme schopni pokrýt 90% požadavků všech typů web prezentací. V případě, že budete mít požadavek na zcela nový modul, rádi ho pro vás naprogramujeme.

 

Přehledný tištěný manuál v češtině

Součástí každého, komerčně šířeného programu, by měl být manuál v českém jazyce, který vyčerpávajícím způsobem vysvětluje obsluhu programu, odhaluje aplikační logiku a poskytuje tipy a další cenné informace. Manuál systému WebOffice® tyto požadavky beze zbytku splňuje.

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód