Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

I když máte sebelepší stránky s působivou grafikou a technicky dokonalým kódem, nepřinesou Vám užitek v případě, že se o nich nikdo nedozví. Vaše stránky zoptimalizujeme tak, aby se dostaly na nejlepší pozice v internetových vyhledávačích a naučíme Vás jak s nimi pracovat, aby se na těchto pozicích také dlouhodobě udržely.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

Základem optimalizace pro vyhledávače je analýza klíčových slov. Zhodnotíme stávající slova a fráze, jejich využití, zjistíme jejich vyhledávanost. Navrhneme vhodné úpravy a doplnění. Zároveň Vám doporučíme jakým způsobem s těmito slovy pracovat při tvorbě obsahu webu. Pokusíme se zjistit, jakými slovy nazývají Vaše produkty a služby Vaši klienti a jakým způsobem přizpůsobit Vaši terminologii tak, abyste zákazníkům nabídli právě to, co nejčastěji hledají.

 

Technické řešení optimalizace

Technické řešení optimalizace

Podmínkou pro získání výhodných pozic ve vyhledávačích je správná dostupnost obsahu pro tzv. roboty vyhledávačů, které Váš web pravidelně navštěvují, analyzují jeho obsah a zjišťovat, o čem Vaše stránky jsou. Zjistíme, zda vyhledávače naleznou na Vašich stránách vše co jste do nich vložili. Navrhneme a provedeme pro Vás vhodné úpravy titulků, popiů, odkazů, adres a kódu stránek, tak aby vyhledávače Váš web co nejlépe naindexovali.

 

Tvorba obstahu stránek (Copywriting)

Tvorba obstahu stránek (Copywriting)

Klíčem úspěšného webu je obsah. Srozumitelnost a struktura textů jsou naprosto zásadní. Lidé Váš web často vůbec nečtou, pouze zběžně prohlédnou obsah a hledají v něm záchytné body. Strojové vyhledávače naopak přečtou každé slovo, frázi a pomocí metod statistické analýzy zjišťují o čem váš web vlastně je. Podcenění tohoto aspektu je častou chybou, která může zcela devalvoat i technicky dokonale naprogramovaný web.

 

Tvorba zpětných odkazů (Linkbuilding)

Tvorba zpětných odkazů (Linkbuilding)

Důležitým aspektem při hodnocení Vašich stránek je počet zpětných odkazů, které vedou na ně vedou. Internetové vyhledávače považují stránky, na které vede velké množství odkazů za důvěryhodné a proto těmto stránkám zvedají hodnocení, které ovlivní jejich pozici při zobrazení výsledků vyhledávání. Pomůžeme Vám navrhnout a vytvořit síť zpětných odkazů a Vaše stránky tak nepřímo vyhledávačům "doporučit".

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód