Internetový marketing (SEM)

Využíváte své stránky pro prodej po internetu? Představuje Vaše firma nové služby nebo zahajujete prodej nových produktů? Pokud ano, neobejdete se pravděpodobně bez podpoření návštěvnosti webu pomocí cílené reklamy formou grafických bannerů nebo placených klíčových slov a frází.

Analýza uživatelů

Analýza uživatelů

Ať už se chystáte nechat si vytvořit nový web anebo chcete podpořit návštěvnost webu stávajícího, je nezbytné stanovit si cílové skupiny uživatelů, které chcete oslovit. Způsob jakým je obsah Vašich stránek prezentovaný je totiž stejně tak důležitý, jako obsah samotný. Pomůžeme Vám analyzovat požadavky zákazníků a vymyslet způsob jak nabídnout Vaše služby a produkty způsobem, který bude právě Vašemu zákazníkovi uživatelsky nejpříjemnější.

 

Tvorba reklamních bannerů

Tvorba reklamních bannerů

Připravíme pro Vás reklamní bannery a další poutavé grafické prvky pro použití na Vašich vlastních stránkách anebo na jakýchkoli jiných portálech, v rámci reklamních kampaní. Zákazníkům, kteří mají alespoň základní znalost práce v grafických editorech můžeme připravit šablony, do kterých si v budoucnu snadno dosadí nové informace, aby si mohli bannery sami přispůsobit dle aktuálních potřeb a probíhajících kampaní

 

Návrh reklamních kapmpaní

Návrh reklamních kapmpaní

Pomůžeme Vám s plánováním, přípravou a realizací placených reklamních kampaní  ve vyhledávačích. Společně s Vámi vybereme vhodná klíčová slova a fráze, tak aby Vaš PPC kampaň byla opravdu efektivní. Samozřejmostí je také průběžné sledování a vyhodnocování, bez kterého by investice do jakékoli placené reklamy postrádala smysl.

 

Využití sociálních sítí

Využití sociálních sítí

Součástí internetového marketingu se stále více stává i využití sociálních sítí jako je Facebook nebo Twitter. Tyto sítě Vám Vám umožní s minimálními investicemi oslovit široké spektum uživatelů, a nabídnout Vaše produkty a služby i lidem, kteří by jinak Vaše stránky neznali. Pomůžeme Vám vytvořit profil na těchto sociálních sítích a propojit ho s Vašimi stránkami, tak abyste mohli pravidelně oslovovat co nejširší skupinu lidí.

 

Vyhodnocování návštěvnosti

Vyhodnocování návštěvnosti

Pro Váš web zajistíme přehledné podrobné sledování návštěvnosti, které umožní sledovat veškeré potřebné informace o návštěvnících. Snadným způsobem budete moci sledovat nejenom odkud k Vám návštěvník přišel, které stránky na Vašem webu navštívil, na které odkazy kllikal, ale také které odkazy naopak zůstávají bez povšimnutí. Pomůžeme Vám s vyhodnocováním úspěšnosti kampaní i sledováním efektivity samotného Vašeho webu.

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód