Potřebujete vytvořit nové nebo zmodernizovat Vaše stávající internetové stránky?

Našim klientům nabízíme komplení návrh a realizaci nových stránek nebo redesign a modernizaci jejich stávajících prezentací. Důraz klademe na příjemné grafické zpracování, stejně tak jako na přehlednost, snadné ovládání a dostupnost jejich návštěvníkům.

Potřebujete dostat Vaše stránky na přední pozice v internetových vyhledávačích?

I když máte sebelepší stránky s působivou grafikou a technicky dokonalým kódem, nepřinesou Vám užitek v případě, že se o nich nikdo nedozví. Vaše stránky zoptimalizujeme tak, aby se dostaly na nejlepší pozice v internetových vyhledávačích a naučíme Vás jak s nimi pracovat, aby se na těchto pozicích také dlouhodobě udržely.

Potřebujete efektivně prodávat Vaše zboží na internetu?

E-shop webOffice® je standardní internetový obchod určený k prezentaci a prodeji Vašeho zboží na internetu. Nesnažili jsme se vymyslet či změnit léty osvědčená řešení která fungují, proto náš e-shop obsahuje především standardní funkce, na které jsou zákaznící při nakupování na internetu zvyklí. Nicméně díky více než 15-ti letým zkušenostem naší firmy s internetovými technologiemi, bezpečností a programováním web aplikací, Vám nabízíme produkt jehož kvalitu nedělá jen líbivý vzhled.

Potřebujete snadno spravovat obsach Vašich internetových stránek kdykoli a odkudkoli?

Redakční systém webOffice® Vám umožní jednoduše a rychle spravovat podobu Vašeho webu. To vše bez potřeby umět programovat v HTML, kódovat PHP či spravovat relační databázi. Nejste tak, jako v minulosti, odkázáni na "odborníka", který jako jedinný je schopen změnit údaje na vašem webu.

Potřebujete podpořit návštěvnost Vašich stránek cílenou reklamní kampaní?

Využíváte své stránky pro prodej po internetu? Představuje Vaše firma nové služby nebo zahajujete prodej nových produktů? Pokud ano, neobejdete se pravděpodobně bez podpoření návštěvnosti webu pomocí cílené reklamy formou grafických bannerů nebo placených klíčových slov a frází.

Aktuální projekt
Autocentrum Hyundai Rozkoš | Realizace internetové prezentace s klientskou sekcí Nemocnice Třebíč | Redesign a modernizace internetových stránek Nemocnice Nářadí KM | E-shop prodejce nářadí s napojením na informační systém ARITEX spol. s r.o. | realizace zejména inženýrské, dodavatelské, montážní a obchodní činnosti ELEKTRO Ing. Klíma s.r.o. | Spam Firewall | Unikátní řešení ochrany firemních mailů před spamem Sicurit CS | Výrobce a dodavatel zabezpečovací techniky Hoax.cz | Portál informující o podvodech na českém internetu

aktuálně

Nová služba E-shop webOffice

Nová služba E-shop webOffice

Rozšířili jsme portfolio našich služeb o internetový obchod: E-shop webOffice. Jedná se o komplexní internetovou aplikaci určenou pro prodej zboží koncovým zákazníkům i velkoobchodním odběratelům. E-shop webOffice je napojen na účetní a skladové systémy firmy a díky tomu minimalizuje nároky na správu Vašeho sortimentu a administrativu spojenou s uskutečněnými objednávkami.

 

co děláme

Vše, co děláme, má svůj důvod a cíl. Nevrháme se bezhlavě do každé zakázky bez pečlivé přípravy a reálné šance na úspěch Potřebujete-li nový web či zmodernizovat stávající stránky, poradíme Vám a připravíme řešení na míru Vašim požadavkům.